Fshati Babicë kamp ushtarak fëmijë të veshur me uniforma të vjetra të ushtarë̈ve italianë, 1918

1918

Të dhëna

Data
1918
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1870 (4 views)

“Fshati Babicë kamp ushtarak fëmijë të veshur me uniforma të vjetra të ushtarë̈ve italianë, 1918”, 1918, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/3970

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.