Fshati Kaninë Xhamia, viti 1918

1918

Të dhëna

Data
1918
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 5708 (2 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.