Fshati Nartë 1917 diga në lagune

1917

Të dhëna

Data
1917
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4406 (1 views)

“Fshati Nartë 1917 diga në lagune”, 1917, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4209

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.