Fshati Nartë Rruga e kanalit, viti 1918

1918

Të dhëna

Data
1918
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1870 (4 views)

“Fshati Nartë Rruga e kanalit, viti 1918”, 1918, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4251

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.