Fshati Vuno në Vlorë 1940

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3454 (2 views)

“Fshati Vuno në Vlorë 1940”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4370

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.