Ishulli i Sazanit në vitet 30

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4425 (1 views)

“Ishulli i Sazanit në vitet 30”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4574

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.