Ishulli i Sazanit në vitin 1935

1935

Të dhëna

Data
1935
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4419 (1 views)

“Ishulli i Sazanit në vitin 1935”, 1935, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4576

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.