Ishulli i Sazanit para clirimit

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Not viewed

“Ishulli i Sazanit para clirimit”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4578

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.