Ishulli i Sazanit stacioni Radiotelegrafik, viti 1941

1941

Të dhëna

Data
1941
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3095 (2 views)

“Ishulli i Sazanit stacioni Radiotelegrafik, viti 1941”, 1941, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4580

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.