Ishulli i Sazanit, viti 1942 vinci që sherbente për të ngrit hidrovolantet

1942

Të dhëna

Data
1942
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3074 (2 views)

“Ishulli i Sazanit, viti 1942 vinci që sherbente për të ngrit hidrovolantet”, 1942, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4582

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.