Ishulli i Sazanit, gjiri i Shën Nikollit. Baza detare 1939-1943.

Të dhëna

Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3094 (2 views)

“Ishulli i Sazanit, gjiri i Shën Nikollit. Baza detare 1939-1943.”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4588

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.