Kafe Pasticeri Vlora, , vitet 1940 Andon Panozaqi, ne të djathte të kasa Ilia Panozaqi në mes financieri

1940

Të dhëna

Data
1940
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1058 (9 views)

“Kafe Pasticeri Vlora, , vitet 1940 Andon Panozaqi, ne të djathte të kasa Ilia Panozaqi në mes financieri”, 1940, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4611

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.