Lufta e Vlorës 1920 avion Italian i rezuar

1920

Të dhëna

Data
1920
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1205 (7 views)

“Lufta e Vlorës 1920 avion Italian i rezuar”, 1920, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/4904

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.