Orkestra Shqiptare në Vlorë 3.8.1908

1908-08-03

Të dhëna

Data
3 gusht 1908
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 3095 (2 views)

“Orkestra Shqiptare në Vlorë 3.8.1908”, 1908-08-03, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/5083

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.