Pamje e Vlorës 1952

1952

Të dhëna

Data
1952
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 1870 (4 views)

“Pamje e Vlorës 1952”, 1952, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/5121

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.