Pamje nga Vlora e, vitit 1960.

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 896 (10 views)

“Pamje nga Vlora e, vitit 1960.”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/5176

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.