Skela e Vlorës dhe Kanina, viti 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2385 (3 views)

“Skela e Vlorës dhe Kanina, viti 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/6226

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.