Skelë perëndim dielli, viti 1963 guret afër molit

1963

Të dhëna

Data
1963
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2285 (6 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.