Skulptura "Naftëtarët", fontana parku Rinia, vitet 60

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2703 (5 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.