Trami i Skelës, viti 1923

1923

Të dhëna

Data
1923
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3182 (5 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.