Trami me kalë në Vlorë, viti 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 4451 (1 views)

“Trami me kalë në Vlorë, viti 1936”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/6409

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.