Tuneli, Seit Qemali prefekt i Vlorës me makine Fiat 1923

1923

Të dhëna

Data
1923
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 2293 (7 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.