Vila e Eqerem Vlorës me pas e Mehmet Shehut 1934

1934

by Nekip Bega

Të dhëna

Data
1934
Autori/Krijuesi
Nekip Bega
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 271 (35 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.