Vilat në vitin 1934 me ngjyra

1934

Të dhëna

Data
1934
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.