Xhamia e Muradies 1.6.1945

1945

Të dhëna

Data
1945
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 3371 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.