Xhamia e Muradies kupola parë nga minareja, viti 1936

1936

Të dhëna

Data
1936
Kontribuesi
Ilir Balili
Zona
Vlorë

Not viewed

“Xhamia e Muradies kupola parë nga minareja, viti 1936”, 1936, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/7113

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.