Inxhinieri elbasanas Leonard Mitrushi dalë në Rafinerine e Naftës në Cërrik 1970

Të dhëna

Kontribues
Z. Fatos Bajraktari
Vendodhja
Elbasan

Not viewed

“Inxhinieri elbasanas Leonard Mitrushi dalë në Rafinerine e Naftës në Cërrik 1970”, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, http://adsh.al/s/adsh/item/7873

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.