Ekipi i Labintotit fitues i kupës së Republikës, 1975

1975

Të dhëna

Data
1975
Kontribues
Dr. Shefqet Deliallisi
Burimi
Arkivi Digjital i Dr. Shefqet Deliallisit

Grupet e materialeve

Position: 833 (12 views)

“Ekipi i Labintotit fitues i kupës së Republikës, 1975”, 1975, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12385

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.