Mjekë̈ të qytetit të Elbasanit, 1987

1987

Të dhëna

Data
1987
Kontribues
Dr. Shefqet Deliallisi
Burimi
Arkivi Digjital i Dr. Shefqet Deliallisit

Grupet e materialeve

Position: 3461 (2 views)

“Mjekë̈ të qytetit të Elbasanit, 1987”, 1987, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12407

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.