Paria e Elbasanit në 25 vjetorin e pavarësisë, 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribues
Dr. Shefqet Deliallisi
Burimi
Arkivi Digjital i Dr. Shefqet Deliallisit

Grupet e materialeve

Renditja: 3865 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.