Festa e çlirimit të Vlorës nga Italia. Foto e vitit 1921

1921

Të dhëna

Data
1921
Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Origjina
Koleksioni Digjital i Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Position: 2792 (1 views)

“Festa e çlirimit të Vlorës nga Italia. Foto e vitit 1921”, 1921, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12462

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.