Pamje nga torra veneciane. Durrës 1921

1921

Të dhëna

Data
1921
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Position: 2339 (3 views)

“Pamje nga torra veneciane. Durrës 1921”, 1921, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12511

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.