Porta e Jallisë apo ndërtesa e Bashkisë së qytetit. Durrës 1921

1921

Të dhëna

Data
1921
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Zona
Durrës

Grupet e materialeve

Position: 809 (5 views)

“Porta e Jallisë apo ndërtesa e Bashkisë së qytetit. Durrës 1921”, 1921, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12513

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.