Aktivitet me sportistë veteranë. Elbasan 1978

1978

Të dhëna

Data
1978
Kontribues
Zj. Andoneta Hasnjoku
Burimi
Arkivi i familjes Hasnjoku
Vendodhja
Elbasan

Position: 4943 (1 views)

“Aktivitet me sportistë veteranë. Elbasan 1978”, 1978, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/12583

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.