Atë Josif Papamihali duke folur me meshtarë, dalë te Kisha Katolike Shën Pjetri, Elbasan

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Position: 2340 (3 views)

“Atë Josif Papamihali duke folur me meshtarë, dalë te Kisha Katolike Shën Pjetri, Elbasan”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/16693

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.