Foto panoramike e shkrepur nga këmbanarja e Kishës së Shën Maria, Elbasan

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 1994 (8 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.