Josif Papamihali në kolegjin për priftërinj katolikë Grota Ferrata, Romë.

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 1043 (2 shikime)

“Josif Papamihali në kolegjin për priftërinj katolikë Grota Ferrata, Romë.”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/16703

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.