Josif Papamihali, kur ishte nxënës në kolegj në Itali me dajën e tij Jani Naqi, Elbasan 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Z. Eduard Papamihali
Origjina
Arkivi i Fmailjes Papamihali

Grupet e materialeve

Renditja: 1043 (2 shikime)

“Josif Papamihali, kur ishte nxënës në kolegj në Itali me dajën e tij Jani Naqi, Elbasan 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/16705

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.