Çesmja e Tabakëve në Elbasan - Viti 1939

1939

by I panjohur

Të dhëna

Data
1939
Autori/Krijuesi
I panjohur
Kontribuesi
ARBEN XHAJA
Përmbajtja
Çesmja e Tabakëve në Elbasan - Viti 1939. Në sfond duket kafeneja e Mustafa Lekës.
Lënda
Elbasan, Fotografi, Çesmja e Tabakëve

Grupet e materialeve

Position: 1605 (5 views)

I panjohur, “Çesmja e Tabakëve në Elbasan - Viti 1939”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/17099

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.