Ambasadori i Rumanisë Vasile Stocia, përpara kishës Vllehe "Shën Nikolla" Elbasan viti 1931

1931

Të dhëna

Data
1931
Formati
.jpg
Zona
Elbasan

Position: 472 (22 views)

“Ambasadori i Rumanisë Vasile Stocia, përpara kishës Vllehe "Shën Nikolla" Elbasan viti 1931”, 1931, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/20677

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.