Lajmërim për koncert të degës muzikore të shoqnisë jashtë-shkollore të Elbasanit, Tiranë 1937

1937

Të dhëna

Burimi
Arkivi i Z. Astrit Lopari
Kontribuesi
Z. Astrit Lopari
Data
1937

Grupet e materialeve

Renditja: 1768 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.