Nxënës të klasave fillore në Gjirokastër me mësuesit, në krye të fotos Liri Gega mësuese në Gjirokastër. Viti 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Muzeu Kokalari
Pronësia Intelektuale
Jonka Ceka
Formati
.jpg
Zona
Gjirokastër

Grupet e materialeve

Renditja: 1172 (13 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.