Gjirokastër në vitin 1937, në ditën e kremtimit të 25-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Muzeu Kokalari
Formati
.jpg
Zona
Gjirokastër

Grupet e materialeve

Renditja: 1768 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.