Albanologu austriak Norbert Jokl dhe Asdreni, dalë në Shkodër me rastin e festimit të 25 vjetorit të pavarsisë së Shqipërisë viti 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Formati
.jpg
Zona
Shkodër

Grupet e materialeve

Renditja: 1083 (14 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.