Pamje ajrore e Tiranës, viti 1928

1928

Të dhëna

Data
1928
Kontribuesi
Z. Pjetër Logoreci
Formati
.jpg
Zona
Tiranë, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 2043 (1 shikime)

“Pamje ajrore e Tiranës, viti 1928”, 1928, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/24977

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.