Pamje nga ura e Bunës, Shkodër 1916

1916

Të dhëna

Data
1916
Kontribuesi
Palotai Klára
Origjina
Pronësia Intelektuale
Publike
Të drejtat e përdorimit
Publike. Vendosni emrin e dhuruesit dhe burimin nëse do e përdorni.
Formati
.jpg
Gjuha
Hungarisht
Zona
Shkodër, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 1043 (2 shikime)

“Pamje nga ura e Bunës, Shkodër 1916”, 1916, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25168

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.