Emërimi si mësuese në Përmet e Vangjeli Iljadhit, nga ministri Mirash Ivanaj

1933-07-05

Të dhëna

Zona
Përmet, Albania
Kontribuesi
Z. Engjëll Çeka
Data
5 korrik 1933

Grupet e materialeve

Position: 700 (13 views)

“Emërimi si mësuese në Përmet e Vangjeli Iljadhit, nga ministri Mirash Ivanaj”, 1933-07-05, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 29 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/25385

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.