Durrës 1990

1990

Të dhëna

Data
1990
Kontribuesi
Z. Kastriot Dervishi
Formati
.jpg
Zona
Sheshi "Liria", Durrës.

Grupet e materialeve

Position: 765 (13 views)

“Durrës 1990”, 1990, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 9 dhjetor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/25402

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.