Më 30 dhjetor, 1940 ndërroi jetë At Gjergj Fishta, Shkodër

1940-12-30

Të dhëna

Data
30 dhjetor 1940
Kontribuesi
Z. Aleksandër Cangonja
Formati
.jpg
Zona
Shkodër, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 488 (4 shikime)

“Më 30 dhjetor, 1940 ndërroi jetë At Gjergj Fishta, Shkodër”, 1940-12-30, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25408

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.