Klasa e dytë "B" e gjimnazit të Gjirokastrës, viti shkollor 1934-1935.

1935-06-16

Një kujtim i bukur në fushën sportive me profesor Hajdërin, ditë e premte 16 qershor 1935 , klasa e dytë "B", gjimnaz, Gjirokaster .

Renditja: 48 (36 shikime)

“Klasa e dytë "B" e gjimnazit të Gjirokastrës, viti shkollor 1934-1935.”, 1935-06-16, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25996

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.